GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ 2004 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Treningi: Wtorek i Czwartek 17.30-19.00 Olimpia; Treningi bramkarskie: Poniedziałek 16.00 Olimpia
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sokół Radomin - Gol Brodnica 2:4
  • TKP Elana S.A. III Toruń - TKP Elana S.A. IV Toruń 1:0
  • Olimpia III Grudziądz - Błękitni Podwiesk 1:4
  • JSS II Toruń - Węgrowianka Węgrowo 3:6
  • Piłkarz Golub Dobrzyń - Promień Kowalewo 1:1
  • Zryw Książki - Naprzód Jabłonowo 5:2
  •        

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Konto drużyny

 

Drużynowy

numer konta:

19 1090 1678 0000 0001 2599 7992

Wpłaty dokonujemy do 10 dnia miesiąca

podając w tytule imię, nazwisko i opłacany miesiąc.

 

 

Kalendarium

03

05-2016

wtorek

04

05-2016

środa

05

05-2016

czwartek

trening 17:30

06

05-2016

piątek

trening 16:00

07

05-2016

sobota

Węgrowianka Węgrowo - Olimpia III Grudziądz - 00:00

08

05-2016

niedziela

09

05-2016

pon.

Statystyki drużyny

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 238, wczoraj: 112
ogółem: 193 243

statystyki szczegółowe

Ankiety

Które miejsce zajmiemy w Lidze Młodzika w sezonie 2015/2016?

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Relacja spotkania

herb
herb
 

, 01:00

Czas spotkania: min.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Olimpia III GrudziądzBłękitni Podwiesk
Olimpia III Grudziądz 1:4 Błękitni Podwiesk
2016-04-24, 12:00:00
     

Reklama

Najbliższe spotkanie

Węgrowianka WęgrowoOlimpia III Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo   Olimpia III Grudziądz
2016-05-07, 00:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Węgrowianka Węgrowo - Olimpia III Grudziądz
Zryw Książki - Sokół Radomin
Promień Kowalewo - JSS II Toruń
Błękitni Podwiesk - TKP Elana S.A. III Toruń
TKP Elana S.A. IV Toruń - Gol Brodnica
Naprzód Jabłonowo - Piłkarz Golub Dobrzyń

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Sokół Radomin 2:4 Gol Brodnica
TKP Elana S.A. III Toruń 1:0 TKP Elana S.A. IV Toruń
Olimpia III Grudziądz 1:4 Błękitni Podwiesk
JSS II Toruń 3:6 Węgrowianka Węgrowo
Piłkarz Golub Dobrzyń 1:1 Promień Kowalewo
Zryw Książki 5:2 Naprzód Jabłonowo

Najnowsza galeria

Obóz zimowy w Malborku
Ładowanie...