GKS OLIMPIA III GRUDZIĄDZ 2004/2005 - strona nieoficjalna

Herb
  • Treningi: Wtorek i Czwartek 17.30-19.00 Olimpia; Treningi bramkarskie: Poniedziałek 16.00 Olimpia
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Olimpia III Grudziądz - TKP Elana S.A. V Toruń 1:1
  • Promień Kowalewo - Legia Chełmża 4:3
  • Piłkarz Golub Dobrzyń - TKP Elana S.A. IV Toruń 6:0
  • Mustang Ostaszewo - Zryw Książki 0:10
  • Naprzód Jabłonowo - UKS Gol I Brodnica 0:0

Konto drużyny

Numer konta grupy EASY:

Numer konta grupy FUN:

Wpłaty dokonujemy do 10 dnia miesiąca

podając w tytule imię, nazwisko i opłacany miesiąc.

pon.

Które miejsce zajmiemy w Lidze Młodzika w sezonie 2015/2016?

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zima 2015

W dniach 22-28 lutego 2015 zespół Olimpii z rocznika 2004 był na obozie zimowym w Pucku. Celem zgrupowania było przygotowanie motoryczne i sprawnościowe m.in. do zbliżającej się rundy wiosennej w Lidze Orlika.

W dniu przyjazdu zawodnicy zameldowali się w hotelu o godzinie 10.00. Nastąpił przydział pokoi, rozpakunek, zapoznanie się z obiektami sportowymi. Obowiązkowe wyznaczenie dyżurnych odpowiedzialnych za sprzęt, ocenianie obozowiczów za porządki, zaangażowanie w treningi i pomoc na stołówce. Przed obiadem trener Michał ruszył z chłopcami w teren - marszobieg połączony ze zwiedzaniem najbliższej okolicy - port, plaża, park. Po obiedzie turniej pokoi 3x3 na boisku wielofunkcyjnym, a wieczorem trening techniczny na hali w Pucku. Sporo podań, przyjęć, prowadzeń piłki, uderzeń głową, strzałów na bramkę. Przed snem gry karciane - oczywiście MAKAO ;)

W poniedziałek pobudka i po śniadaniu wyjazd na trening halowy do Cetniewa. Ćwiczenia typowo motoryczne kształtujące sprawność fizyczną w formie strumieniowej, a potem gra. Niektórzy w końcu przełamali barierę strachu w ćwiczeniach gimnastycznych ;) Po treningu obowiązkowe zamoczenie nóg w lodzie, a właściwie nacieranie mięśni kostką lodu ;) Po powrocie do hotelu obiad, spacer na molo nad Zatokę Pucką, a następnie trening na boisku wielofunkcyjnym mający na celu doskonalenie przyjęć, podań, prowadzeń piłki ze zmianą pozycji według schematów, które nie były łatwe do zapamiętania. Na początku stwarzały problem naszym młodym piłkarzom ale duża ilość powtórzeń pozwoliła ostatecznie na zapamiętanie i perfekcyjne wykonywanie ćwiczeń. Aż miło było patrzeć. Dokończenie turnieju 3x3. Wieczorem gra w tenisa stołowego i piłkarzyki.

We wtorek po śniadaniu trening techniczny na boisku wielofunkcyjnym dość intensywny i złożony. A po nim trening motoryczny na hali w formie obwodu kształtującego siłę, skoczność, zwinność, szybkość. Gra 3x3. Po obiedzie spacer do centrum na zakupy, a po nich udaliśmy się w końcu na orlik. To był pierwszy trening na orliku po 3 miesiącach. Wieczorem wielkie emocje w sali konferencyjnej i mecz Ligii Mistrzów: Manchester City - FC Barcelona.

W środę chłopcy stracili głos od kibicowania ale trenerzy byli na to przygotowani...tabletki do ssania pomogły. Niestety tego dnia wrócił do domu Kacper K., który się rozchorował. Środowy trening na hali w Pucku pozostanie w pamięci młodych piłkarzy na długi czas za sprawą siłowych ćwiczeń przy drabinkach i humoru jaki wtedy towarzyszył wszystkim...Po nim 2 h gry w kręgle, a po południu trening techniczny na boisku wielofunkcyjnym przed hotelem z dużą liczbą ćwiczeń strzeleckich podwójnych. Wieczorem lekcja angielskiego i nauka najważniejszych słówek związanych z piłką nożną, a także zajęcia teoretyczne na temat taktyki gry zespołu - poruszanie się po boisku w ataku i obronie, przesuwanie się, zachowania zawodników w odbiorze piłki i w czasie posiadania piłki, rola bramkarza, obrońców, pomocników, napastników. Rzuty rożne, auty, rzuty wolne. 24 h - tyle zajmowała nauka słówek niektórym chłopcom ;) ale warto było ;)

W czwartek chłopcy odbyli ostatni trening na hali w Pucku. Wykonywali ćwiczenia koordynacji na drabince połączone z kształtowaniem siły ramion, nóg, skoczności, szybkości, zwinności i orientacji przestrzennej w formie rzędów. Po południu na orliku rozegraliśmy mecz kontrolny z rocznikiem 2005. Dwa stałe składy. Celem meczu była przede wszystkim umiejętność gry w obronie nisko i wysoko. Chłopcy podczas meczu poprawnie wykonywali swoje założenia taktyczne. Wieczorem mecz Ligii Europy: Legia Warszawa - Ajax Amsterdam.

W piątek rano wyjechaliśmy na trening do Cetniewa. Na hali chłopcy zapoznali się z ćwiczeniami na płotkach lekkoatletycznych i doskonalili technikę piłkarską na ośmiu stacjach. Ciąg dalszy kształtowania wytrzymałości i techniki. Oczywiście nie brakowało gry. Po powrocie porządki i powolne pakowanie się, a po południu jeszcze raz wyjazd do Cetniewa. 45 minut gry na hali (mini turniej z rocznikiem 2005) i 45 minut basen. Chłopcy korzystali ze zjeżdżalni, jacuzzi, grali w wodną piłkę. Wieczorem chrzest przeszli Jakub Ra., Jakub O. i Tomasz J.; przygotowania do snu...udana zielona noc...a rano pobudka i powrót do domu.

Wszyscy chłopcy mocno angażowali się w treningi. Jednakże wspólne ocenianie każdego z Was przez trenerów i dyżurnych dało ostateczne wyniki. Najbardziej zaangażowany i wykonujący najlepiej ćwiczenia był Oliwier F. Najczystszy pokój utrzymywali Marcel S., Jakub Re., Oliwier F. Zwycięzcami turnieju pokoi 3x3 zostali Oskar K., Michał S.,Miłosz T.

Dziękuje chłopcom za wytrwałość i zdrowie pozostawione w czasie obozu. Gratuluje nabytych nowych umiejętności piłkarskich, które mam nadzieję wykorzystacie w meczach.

Olimpia III GrudziądzTKP Elana S.A. V Toruń
Olimpia III Grudziądz 1:1 TKP Elana S.A. V Toruń
2016-11-05, 14:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Mustang Ostaszewo - UKS Gol I Brodnica
Naprzód Jabłonowo - TKP Elana S.A. V Toruń