Które miejsce zajmiemy w lidze Orlika w sezonie 2014/2015?

Mecz ligowy Olimpia IV G-dz - Gol Brodnica 2:1

• autor: gksolimpia2004, 2014-09-19 20:11

OLIMPIA IV - GOL BRODNICA

2:1

W niedzielę 21.09.2014 r. w ramach 6 kolejki zespół biało - zielonych

podejmował na swoim terenie zespół Gol Brodnica. To był bardzo emocjonujący, trudny i wyrównany pojedynek, w którym ostatecznie lepsi okazali się Nasi chłopcy. Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Raz akcje pod jedną bramką, raz pod drugą. Strzały niecelne i bronione. Dopiero w drugiej połowie padały gole. Najpierw dla gości a potem dla Nas. Michał S. W końcu wykazał się swoją szybkością i prowadzeniem piłki. Oddał strzał wyprzedzając przeciwników i pokonując bramkarza. Do samego końca mecz trzymał w napięciu. Tzw. Setek nie wykorzystali napastnicy. Wreszcie pięknym strzałem z dystansu popisał się Oliwier F., który lobując golkipera z Brodnicy dał prowadzenie Olimpii. Radość w zespole i na trybunach nie miała końca ale mecz jeszcze trwał. W końcówce goście na nasze szczęście nie wykorzystali rzutu wolnego prawie z linii pola karnego. Gwizdek sędziego i po ciężkim boju 3 pkt. zostają w Grudziądzu. W meczu zabrakło kapitana Oskara K., Mikołaja P. i drugiego bramkarza Kacpra Ż.

Brawo za ​walkę do końca.

Gratuluje.

Kolejny, ostatni mecz fazy zasadniczej, 7 kolejki, rozegramyz Ułanami Grudziądz w niedzielę 28 września 2014 o godzinie 10.00 na orliku na Strzemięcinie.

Gramy do końca i walczymy.

W dniu jutrzejszym 22.09.14 (poniedziałek) pozostali chłopcy jadą na mecz do Wąbrzeźna. Wyjazd o 16.00. Zapraszam.

Aktualności

Stal Grudziądz - Olimpia IV Grudziądz 1:13

• autor: gksolimpia2004, 2014-09-18 16:33

STAL GRUDZIĄDZ - OLIMPIA IV GRUDZIĄDZ

1 : 13

W czwartek 18.09.2014 Olimpia IV rozegrała w ramach 5 kolejki mecz w Mniszku ze Stalą. Zespół biało zielonych zdobył trzy punkty pewnie wygrywając z młodą drużyną Stali. Bardzo dobre spotkanie rozegrali Oliwier F. i Olaf R., którzy wraz z Michałem St. zdobyli po trzy gole. Olimpia wygrała to spotkanie po poprawnej grze. Sporo niedokładności w przyjęciu i podaniu oraz niewykorzystanych sytuacji bramkowych nie zadowala w pełni trenera, rodziców i samych, młodych piłkarzy. Liczymy na jeszcze lepsze występy.

Gratuluje chłopcom i przygotowujemy się na kolejny mecz niedzielny z Gol Brodnicą.

Godzina 10.00 na Olimpii.

Zbiórka 9.20.

Mecz pozostałych chłopców odbędzie się w Wąbrzeźnie 22.09.14 r. w poniedziałek.

Mecz o 17.00.

Zbiórka o 16.00 na Olimpii.

Mecz ligowy Olimpia IV - Olimpia II 2005 i mecz z Gol...

• autor: gksolimpia2004, 2014-09-11 22:27

OLIMPI IV G-DZ - OLIMPIA II G-DZ 2005

1 - 4

W czwartek 11.09.2014 w ramach 4 kolejki nasz zespół Olimpii z rocznika 2004 rozegrał mecz z kolegami 0klubowymi z rocznika 2005. Starsi musieli uznać wyższość młodszych. Zawodnicy trenera Kozłowskiego odnieśli zwycięstwo. W pierwszej połowie wyszliśmy na prowadzenie po golu Adriana H. Jednak nie utrzymaliśmy przewagi bramkowej i straciliśmy po błędach w kryciu dwa gole. Nie nadążaliśmy za szybkimi, niskimi napastnikami, którzy sprawiali kłopot w kryciu i szli na każdą piłkę. Strzał Mikołaja P., Adriana H., Marcela S., Michała S. były bronione i wybijane w ostatniej chwili. Szczęście sprzyjało gościom. W drugiej połowie kolejne dwie bramki wpadły po błędzie indywidualnym bramkarza, którego piłka przelobowała po koźle i bramce samobójczej obrońcy, który niefortunnie skierował piłkę do siatki. Staraliśmy się walczyć do końca lecz zabrakło sił, precyzji i dokładności. Chłopcom należą się brawa za zaangażowanie i determinację w tym dniu w szczególności tym, którzy byli po zawodach lekkoatletycznych. Gratulujemy zwycięzcom.

Kolejny mecz ligowy rozegramy 18 września (czwartek) w Mniszku ze Stalą G-dz o 16.00.

W najbliższą niedzielę 14 września o 10.00 pozostali chłopcy rozegrają mecz z Gol Brodnica. Zbiórka na mecz o 7.55. Wyjazd busem. Zabieramy getry, ochraniacze, legitymacje. Kadra na mecz: Wiktor S., Kacper K., Jakub Ra., Milan Z., Karol L., Kacper G., Filip N., Mateusz P., Jakub O., Mateusz L.

Mecz ligowy Unia - Olimpia - 7.09.2014 niedziela

• autor: gksolimpia2004, 2014-09-07 11:11

UNIA WĄBRZEZNO - OLIMPIA GRUDZIĄDZ

1-3

Za Nami 3 kolejka ligii Orlika. Zespół Olimpii IV zmierzył się z Unią Wąbrzeźno. Drużyną, która w zeszłym sezonie była jedną z najlepszych w lidze orlika. Z lekkim niepokojem wyruszyliśmy na podbój boiska w Wąbrzeźnie. Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu naszych zawodników. Gra i walka o każdy centymetr boiska spowodowała, że chłopcy tworzyli zespołowy kolektyw. Asekuracja, wyjścia pod piłkę, gra z pełnym zaangażowaniem, dokładność i chęci przyniosły wygraną w głowach i ostatecznie w meczu. Mikołaj P. otworzył wynik spotkania dopiero w 24 min. Dwie minuty później podwyższył na 0:2. Początek drugiej połowy dość chaotyczny i tracimy gola. Po zmianach gra toczyła się na korzyść biało zielonych. Były rzuty wolne, rzuty rożne i sporo strzałów. Rywal próbował kontratakować ale obrońcy nie odpuszczali. W 55 minucie Adrian H. po zamieszaniu w polu karnym nabiegł i umieścił futbolówkę w siatce. Mecz zakończył się zwycięstwem i oby tak dalej. Brawo i gratulacje. Nie spoczywamy na laurach tylko trenujemy i walczymy o punkty w kolejnych meczach. Najbliższy już w czwartek 11 września o 17.30 z Olimpią II 2005.

Pozostali chłopcy z drużyny w ramach 3 kolejki rozegrają mecz we wtorek 9.09.2014 o 17.30 też z Olimpią II 2005.